Wydarzenia i spotkania - Stowarzyszenie Służba Szalom Oświęcim

Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu
Międzynarodowe Centrum Pojednania
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wydarzenia i spotkania

 
 
 
 
 
 

Konferencja Biblijno - Modlitewna w Katowicach.Jesteśmy wdzięczni Bogu za konferencję biblijno-modlitewną zorganizowaną przez grupę przyjaciół Izraela oraz I Zbór Chrześcijan Baptystów w Katowicach-Bogucicach.
Myślą przewodnią konferencji było „Drzewo oliwne i jego gałęzie”. To niełatwe i wielowątkowe zagadnienie wykładał pastor Kazimierz Barczuk z Warszawy.
Była to dla nas kolejna możliwość, aby dzielić się z uczestnikami tego spotkania tym, co z Bożej łaski możemy czynić zarówno w naszym kraju, jak i wśród potomków Abrahama, Izaaka i Jakuba na Ukrainie.
Spotkanie to było też bardzo interesujące dla naszych gości z Japonii, którzy nie tylko odwiedzili nas w Oświęcimiu, ale także na tej konferencji mieli możliwość dzielenia się Słowem Bożym, świadectwem oraz pieśniami.  
Podczas tej konferencji na nowo uświadomiliśmy sobie, w jak niezwykłych i fascynujących czasach przyszło nam żyć. Niezależnie od krajów czy kontynentów, Pan porusza swój Kościół i otwiera go na właściwe zrozumienie swych odwiecznych planów odnośnie Izraela i narodów.


 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego