Opis - Stowarzyszenie Służba Szalom Oświęcim

Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu
Międzynarodowe Centrum Pojednania
Idź do spisu treści

Menu główne:

Opis

Konferencje
 
 
 
 
 
 
 

             Jako Służba Szalom w Oświęcimiu od wielu lat w miesiącu sierpniu organizujemy międzynarodowe konferencje na tematy dotyczące Izraela i jego narodu, propagując miłość i wdzięczność do naszych starszych braci Żydów za wszystko to, co otrzymaliśmy od ich Mesjasza. Myślę, że takim miejscem, gdzie mogłoby się wielu z nas wspólnie spotkać może być nasza przyszłoroczna konferencja, na którą wszystkich, którzy są w stanie przyjechać, już teraz gorąco zapraszamy. Mamy jednak nadzieję, że wielu z nas będzie mogło wygospodarować czas, środki i cząstkę siebie, aby przez te cztery dni w roku móc być wspólnie razem tu, w Oświęcimiu, w tym czasie i w tym właśnie miejscu.
      Czas konferencji jest czasem wyjątkowym, kiedy każdy uczestnik może odczuć i przeżyć coś szczególnego, co poruszy i dotknie jego serce.  Naszym pragnieniem jest, aby każde serce miłujące Izrael i jego naród mogło uczestniczyć w  tegorocznej konferencji w Oświęcimiu, która odbędzie się w terminie od 23 - 26 sierpnia 2018, a na którą wszystkich Was mamy przywilej jeszcze raz zaprosić.
Tych z Was, którzy jeszcze nie byli na naszych konferencjach gorąco zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z minionych konferencji, a tych z Was, którzy uczestniczyliście w którejkolwiek z tych konferencji do obejrzenia zdjęć, aby wspólnie wspomnieć miniony dobry czas spędzony w Oświęcimiu.
Aby wziąć udział w naszej konferencji wystarczy wypełnić elektroniczny formularz i dokonać przedpłaty na nasze konto.

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ NA KONFERENCJĘ UPŁYWA W DNIU 31 LIPCA 2018 R.

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego